دکتر محمد متقی خسروشاهی | دندانپزشکی در تبریز
01
دسامبر

دندانپزشکی در تبریز

دندانپزشکی در تبریز 

دندانپزشکی دکتر محمد متقی خسروشاهی :

کلینیک تخصصی دندانپزشکی در تبریز  محمد متقی خسروشاهی بر گرفته از اخرین تکنولوژی روز دنیا دندانپزشکی و با توجه به اینکه جناب اقای دکتر محمد متقی خسروشاهی فارغ التحصیل دانشگاه علوم پزشکی تبریز می باشد که دوره های ایمپلنت خود ار از اکادمی ایمپلنتولوژی فرانسه دریافت کرده اند .

سهمی به این دارد تا سطح دندانپزشکی در تبریز را ارتقاع داده و به بالاترین کیفیت خود برساند که حمایت مردم تبریز از جناب اقای دکتر محمد متقی خسروشاهی در این زمینه بسیار قابل توجه بوده و مراجعه بیش از صد نفر در یک روز جزء بالاترین امار های ثبت شده کلینیک دکتر محمد متقی خسروشاهی می باشد .

سطح دندانپزشکی تبریز :

دندانپزشکی در تبریز بی شک بالاترین کیفیت را در کل کشور و حتی خاورمیانه دارد و که وجود دکتر هایی مانند دکتر محمد متقی خسروشاهی نعمتی به این شهر محسوب میشود .

دکتر محمد متقی خسروشاهی :

دکتر محمد تقی خسروشاهی
دکتر محمد متقی خسروشاهی

جناب آقای دکتر محمد متقی خسروشاهی فارغ التحصیل دانشگاه علوم پزشکی تبریز در سال 1380 و دارای گواهینامه ارتودنسی جهاد دانشگاهی دانشگاه تهران و همچنین دارای گواهینامه دوره ارتودنسی نامرئی از دوبی و همچنین دارای گواهینامه دوره ایمپلنت از اکادمی ایمپلنتولوژی فرانسه و دارای گواهینامه لیزر در دندانپزشکی از دانشگاه تهران می باشد .

افتتاح مرکز دندانپزشکی در تبریز :

دکتر محمد متقی خسروشاهی با افتتاح مرکز دندانپزشکی در تبریز در سال 1385 در راستای خدمت رسانی به مردم شریف و بزرگوار شهر عزیز تبریز قدم نهاده که در این مدت بیش از ده سال دکتر محمد متقی خسروشاهی توانسته اند جزء دکتر های مطرح شهر تبریز در امر دندانپزشکی گردند.